• Tajniki elektroniki w klasie czwartej

• Uczniowie klas czwartych na zajęciach kółka informatycznego w dalszym ciągu zgłębiali tajniki świata elektroniki.
        Dzięki zestawom  elektronicznym oraz aplikacji Tinkercad  do programowania mikrokontrolerów uczniowie kontynuują  swoją przygodę z elektroniką – od poznania niezbędnej teorii aż po praktyczne eksperymenty. Elektroniki
        nie da się poznać bez samodzielnego testowania zdobytej wiedzy w praktyce, o czym doskonale wiedzą uczniowie klas czwartych. Z ogromną starannością i dokładnością tworzyli różnorodne projekty. Do ćwiczeń wykorzystane zostały zestawy FORBOT z projektu Laboratoria Przyszłości.
        Korzystając z takiego wyposażenia na zajęciach nauczyciel może realizować z młodymi ludźmi projekty STEAM.