8 maja w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zygrach odbył się Gminny Konkurs Matematyczny „Młody Matematyk 2025”, który zgromadził uczniów z terenu całej gminy. Patronat nad wydarzeniem objął Wójt Gminy, co podkreśliło rangę konkursu. Celem konkursu było rozwijanie pasji matematycznych oraz promowanie logicznego myślenia wśród młodych uczniów. Po zakończeniu matematycznych zmagań, dyplomy i nagrody rzeczowe zwycięzcom wręczyła pani dyrektor - Katarzyna Nastarowicz, gratulując młodym uczestnikom wiedzy i zaangażowania.
Oto nagrodzeni uczniowie z naszej szkoły:
I miejsce - Maja Czarnecka (VII), Lena Bastrzyk (VIIIb)
II miejsce - Krzysztof Czarnecki (VIb), Ivetta Woźniak (VIIIb)
III miejsce - Ignacy Wodziński (VIIIb).
Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i długopis, które były miłym wyróżnieniem za ich wysiłek i starania. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, promując rozwój matematycznych umiejętności wśród młodych talentów.
SzK