Coroczną już tradycją w Zespole Szkół w Zadzimiu jest przedstawienie obrazujące śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. W związku z tym 13. kwietnia na sali gimnastycznej zebrała się cała społeczność przedszkolna i uczniowska, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. W tym roku w klimat świąt Wielkiej Nocy wprowadzili nas uczniowie klas IV, którzy pod opieką Pań wychowawczyń: Katarzyny Miłaczewskiej i Karoliny Pośpiech-Mądrzejewskiej zaprezentowali się w montażu słowno-muzycznym „Przez krzyż do chwały”.
Całości dopełniły pieśni w wykonaniu uczniów naszej szkoły, nad którymi czuwała pani Izabela Jakubiak. Mimo licznej publiczności młodzi recytatorzy nie poddali się tremie, opanowali zdenerwowanie i pokazali w pełni swoje aktorskie i wokalne uzdolnienia. Uznania w postaci braw okazały się w pełni uzasadnione.
Na zakończenie tego spotkania przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz pani dyrektor Izabella Świt złożyli życzenia wielkanocne dla wszystkich osób związanych z Zespołem Szkół w Zadzimiu.
KP-M